Opbrengst Grote clubactie 2023

10 december 2023

De uitslag is binnen. Allereerst willen we alle spelers die meegeholpen hebben loten te verkopen bedanken. Jullie hebben het geweldig gedaan. Online en met het boekje, beide werden gebruikt, geweldig. Ook de kopers willen we natuurlijk hartelijk danken. Dat jullie het mogelijk maken voor onze jeugd een geweldig bedrag op te halen. Met dit geweldige bedrag kunnen er weer veel goede doelen gerealiseerd worden.


Het bedrag dat dit jaar bijeen vergaard is:

€5.925,60 bruto.

Geweldig!!
Nogmaals iedereen bedankt voor het helpen daarbij. De drie leden die dit jaar een trainingspak gewonnen hebben zijn:

  1. Rowin Boer 109 loten
  2. Leroy Bekkering 102 loten
  3. Daley Boven 76 loten

Ik zal contact met jullie opnemen om af te spreken wanneer jullie het trainingspak ophalen. Degenen die 25 loten of meer verkocht hebben kunnen de voetbal komende week (11 – 17 december) ophalen in de commissiekamer. De lijst namen komt hier op deze pagina te staan.
Veel plezier met jullie bal.

Rowin Boer
Leroy Bekkering
Daley Boven
Nanue Rumamory
Tygo Hartlief
Thomas Katerberg
Bryton Klok
Niels Ruijtenbeek
Morris Spijkerman
Gerrit-Jan Kauffeld
Sham Brhane
Zani IJlenhave
Maureaz Weima
Caz Bos
Shayan Asood
Nathan Djastro
Danny Hiddingh
Esmee van Eeden
Senn Radix
Danley Schipper
Cem Ilkay Gözel
Noe Veldhuis
Davis Achterop
Robin Bleijleven
Iliyas Alkuryfy
Calvin van Wijhe
Woud Wartena
Faylin van Wijhe
Baran Unsal
Diëgo Cerenic
Bas Heijnen
Finn de Nekker
Berkay Unsal
Jerno Dengerink
Niels Huttinga
Sergey Mkrtchjan
Andjèl Haurissa
Damian Klasens
Mesach Oppier
Lyam Schiethart