Sluiting grasvelden verlengd tot maandag 10 september 2018

18 juni 2018

In verband met de droogte en kwetsbare toestand van het gras blijven de grasvelden nog een week langer gesloten. Dit betekent dus tot maandag 10 september geen wedstrijden en of trainingen op de grasvelden. Voor de trainingen kan worden uitgeweken naar het park.

Om de grasvelden nu nog enigszins te laten herstellen van het teveel aan zonuren, heeft het bestuur (op advies van de accommodatiecommissie) besloten de gemeentelijke sluiting van de grasvelden met een extra week te verlengen. Om zo de velden langer de tijd te geven om te herstellen. We sluiten niet uit dat mogelijk nogmaals wordt verlengd om bij de start van de competities toch op goede grasvelden te kunnen spelen.

Namens bestuur en accommodatiecommissie
Henk Brink bestuurslid