Cursus assistent scheidrechter

22 januari 2018
 
Heel spontaan komt er een moeder van een speler uit LTC JO13-1 naar mij toe lopen met een toch wel een mooi en opmerkelijk verzoek.
 
Samen met nog 4 andere moeders uit het team wil zij graag een cursus vlaggen, dit om het team van hun kinderen te ondersteunen en andere ouders wakker te schudden om ook iets te gaan betekenen voor het team waar hun zoon of dochter in speelt. Als iedereen zijn/haar handen uit de mouwen steekt, wordt het voor iedereen makkelijker. Uiteraard willen we vanuit de jeugdcommissie hier heel graag gehoor aangeven. 
 
Vandaar de volgende oproep;
Wie wil nog meer deelnemen aan een interne cursus assistent scheidsrechter?
 
Opgave graag vialtc68@live.nlzodat we z.s.m. een cursus kunnen plannen en iedereen vanaf 10-02-2018, aanvang voorjaars- competitie, klaar is om zijn/haar steentje als vrijwilliger bij te dragen.
 
Met sportieve groet,
 
Jan Woering