Germain Beck ook volgend seizoen hoofdtrainer LTC

30 december 2023

LTC is erg tevreden over de samenwerking met Germain. LTC heeft de ambitie om te promoveren naar de 1e klasse. We doen nog volop mee om het kampioenschap en zien dat we als club stappen gezet hebben! Germain helpt ons als club om ons verder te ontwikkelen. We zien dat er een aantal jonge jongens zijn aangesloten en de stap naar het 1e hebben gemaakt. Maar ook de spelers die al langer belangrijk zijn voor onze club komen tot hun recht. We hebben een gedreven 1e en 2e elftal waarmee we onder leiding van Germain stappen willen zetten. We vinden het belangrijk en fijn dat Rudy Bakker als assistent doorgaat. Zo kan de staf samen toekomstgericht verder werken!

We zijn blij dat Germain en Rudy het naar hun zin hebben en ook volgend jaar leiding willen geven aan het eerste elftal van LTC.