Gezocht: enthousiaste vrouwen!

8 oktober 2017

De Oranje Leeuwinnen hebben deze zomer een geweldige prestatie geleverd door voor het eerst in de geschiedenis Europees Kampioen te worden. Met recht een prestatie van formaat en dit heeft in heel Nederland het enthousiasme voor het vrouwen/meidenvoetbal doen toenemen.

Binnen de jeugd is het meidenvoetbal groeiende, maar nu heeft zich er ook een enthousiaste groep vrouwen gemeld die ook (weer) willen gaan voetballen. Momenteel zullen zij eerst gaan trainen en na de winterstop mee gaan doen in een 7 tegen 7 competitie.

https://www.knvb.nl/doe-mee/voetbalvormen/7×7/vrouwen

Er staat bij dat deze competitie 30+ is, maar ben je jonger is dat ook geen probleem. Ben je ook enthousiast geworden en wil je ook graag (weer) voetballen, meld je dan aan! Je kan eerst drie keer vrijblijvend mee trainen. De training vindt plaats op woensdagavond van 19u tot 20u.

Voor meer informatie kan je terecht bij Mariet Winsingh: 0615651013