Nieuws van de activiteitencommissie(s)!

17 juli 2023

We zijn blij dat we 2 activiteitencommissies hebben!

Vanaf dit seizoen hebben we een nieuwe activiteitencommissie die zich zal richten op senioren en een nieuwe activiteitencommissie voor de jeugd!

De commissies zullen zich gaan inzetten om samenbindende activiteiten te organiseren voor ons als club. We zijn als LTC al een voetbalclub die bekend staat om het clubgevoel en de betrokkenheid. We zijn als bestuur blij dat Mark Regtop, Marcel Mulder, Dolf Eisses en Dennis Ijlenhave samen de senioren activiteitencommissie willen zijn en voor de jeugd zullen Arjan Mulder, Martin Braam, Djoke Swart, Jelena Cerenic en Linda Wessels zich gaan inzetten. Voor de jeugd zijn we nog op zoek naar iemand uit de bovenbouw.

We zien er naar uit wat ze de komende seizoenen allemaal voor leuke activiteiten gaan bedenken! Mocht je zelf leuke ideeën voor de club hebben dan kan je altijd contact met hen opnemen!