Nieuws van het vacaturefront

17 april 2024

“Wij zijn verheugd te melden dat er een aantal openstaande vacatures zijn ingevuld. Oudgediende Timon Kremers keert volgend seizoen terug als wedstrijdsecretaris zaal als opvolger van de aan het seizoen afzwaaiende Jordi Smit. Timon, veel succes in je ‘nieuwe’ functie! Via deze willen we ook dank uitspreken voor Jordi, die de functie jaren op zeer goede en accurate wijze heeft vervuld!

Daarnaast zijn we blij de begeleiding voor Dames 1 en 7×7 voor volgend seizoen ook rond te hebben. Annet Meek blijft trainer bij 7×7 en tevens zal zij voor de verbinding zorgen met Dames 1. Voor dit team ziet de staf er als volgt uit:

– Robert van de Wiel, hoofdtrainer 

– Tommie Schippers, hoofdtrainer 

– Wikus van der Heide, assistent-trainer en keeper begeleider

– Annet Meek, assistent-trainer, trainer 7×7, scheidsrechter 

– Norbert Stuip, assistent-scheidsrechter, leider

Ze zijn super enthousiast en hebben er veel zin in om er een mooi seizoen van te maken. Ook vanaf hier veel succes gewenst!

Met sportieve groet,

Het Bestuur”