LTC JO8-4 - HS'88- 3G. Uitslag: 18-2!
Heerlijk, voetballen in de lente. Het is dan wel half februari, in het zonnetje spelen met een temperatuur van +10 is het helemaal niet erg lekker op het veld te staan.
Nadat er nog steeds over vorige week wordt gesproken (1-16 winst) wordt hier en daar al gesproken over uitslagen waarin ze 20 keer scoren. Aan zelfvertrouwen in ieder geval geen gebrek...
Gelukkig was Noë weer terug van vakantie. Voor hem wordt dit zijn eerste wedstrijd buiten op het veld. Zijn officiële debuut in het groen! Zijn naam zal in dit verslag nog voorbij komen.
Noë startte als keeper, Danau en Zakaria (die afgelopen week 5 jaar geworden is, gefeliciteerd nog!) beginnen in de verdediging, Noud alleen op het middenveld en Sven en Hidde voorin. Ezra begint als wissel.
08.45 uur trapt HS'88 af. Het begin gaat gelijk op. Dit wordt minder makkelijk dan vorige week, is het gevoel dat heerst langs de kant. Goed voor de weerstand. Het is Noud Uiterwijk die de 1-0 scoort, gevolgd door een doelpunt van Danau Seubring en ook Hidde Nieters legt 1 in het mandje. 3-0. Een goed begin! HS'88 geeft zich echter niet zomaar gewonnen en scoort 3-1. Komen ze weer terug in de wedstrijd?
Het antwoord volgt snel. Na de 4-1 van Sven de Jong is het verzet van HS '88 gebroken. Middels doelpunten van Ezra Korthuis (3x), Sven en Noud gaan we rusten met een 9-1 voorsprong.
Het loopt weer goed bij LTC. maar in het begin was het even zoeken wat we ook alweer moesten doen. Verdedigers die voorin staan en vergeten de tegenstander in de gaten te houden bijvoorbeeld. Of altijd alleen gaan, in plaats van overspelen. Het is mooi om te zien dat ze zelf door hebben (na een paar tips)hoe het ook alweer moet. Er wordt overgespeeld wanneer het kan, iedereen durft zelf acties te maken en wanneer we de bal verliezen duiken we met elkaar, en zonder angst, op de bal af.
De tweede helft is Hidde onze keeper en gaat Noë proberen zijn eerste doelpunt namens LTC je scoren.
De jongens denken ook alleen maar aan scoren, waardoor er in de verdediging een foutje insloop waarvan HS'88 profiteerde: 9-2.
Kan gebeuren. Gelukkig weten we het verder achterin dicht te houden en scoren we zelf nog 9 keer, waardoor de wedstrijd eindigt op 18-2. Weer een monsterscore! In de tweede helft scoren nog:
Ezra (3x), Danau (3x), Noë (2x) en Sven scoort nog een keer.
Een paar momenten wil ik er even uithalen.
- Natuurlijk de 2 doelpunten die Noë Veldhuis maakt. Lekker bezig Noë. 2 mooie goals en ook goed gevoetbald, mooie acties gemaakt!
- Daarnaast wil in Zakaria Rabhi benoemen. Hij was helemaal los vandaag. Hij scoort dan niet, maar hij was wat mij betreft de man van de wedstrijd. Geweldig gevoetbald, mooie acties gemaakt en goed verdedigt. De actie die hij maakte waarin hij vanaf eigen helft alle spelers van de tegenstander voorbij loopt was subliem. Jammer dat je hem net niet kon afronden (zie video).
- De tweede helft speelde de tegenstander met een man meer.
- De laatste tien minuten kregen de spelers de opdracht mee dat ze eerst 1 keer moesten overspelen voor dat ze mochten scoren. Dit lukte goed en leverde zelfs een paar mooi uitgespeelde doelpunten op.
Nu hebben we helaas 2 weken geen wedstrijd. Wellicht nog een oefenwedstrijd, maar dat moeten we even zien.
Geniet van de vakantie allemaal!