LTC moet zich herstellen in nacompetitie tegen CSVH
LTC speelt komende zaterdag in de 1e ronde van de nacompetitie in de tweeluik tegen CSVH uit Hoogkerk. De Hoogkerkers pakten de vervangende 3e periode. Officieel pakte Groen Geel de 3e periode, maar die ploeg moet nu aantreden in de nacompetitie tegen de periodewinnaars van de 3e klasse.
CSVH
CSVH dat getraind wordt door Ron Kramer heeft in de afgelopen seizoenen een paar promoties afgedwongen. In het seizoen 2008-2009 speelde het nog in de 4e klasse van het amateurvoetbal. In dat seizoen eindigde men op een1e plaats en promoveerde naar de derde klasse. Het eerste seizoen in de derde klasse wist men zich keurig te handhaven. De twee seizoenen die daar op volgden leverden prima klasseringen op voor de Hoogkerkers. Met als gevolg dat het opnieuw wist te promoveren, dit gebeurde in het seizoen 2011-2012. Werd de ploeg in het seizoen 2010-2011 nog tweede, nu werd het knap kampioen. Gelijk het eerste seizoen daarop pakte het de derde periode, maar daar bleef het ook bij. Nu mag de ploeg dus aantreden tegen LTC, de ploeg zal dat met een boel vertrouwen doen, want het heeft absoluut niks te verliezen en kanvrijuit voetballen. Met Johan Honebeek goed voor al 18 treffers heeft het een uitstekende spits in de gelederen. Ook RutgerHofsteenge heeft er al 10 in liggen, plus het feit dat de ploeg een boel spelers heeft die een goal kunnen maken. Tel daarbij de ervaring van Cees Pranger (ex VEV 67) bij op. Het elftal heeft dus wel degelijk een ploeg waar rekening mee moet worden gehouden.
LTC
De Assenaren bestonden afgelopen week 60 jaar en hadden nog alle kansen om nacompetitie te kunnen ontlopen. Ook de concurrentie deed zijn werk, maar helaas kon LTC het zelf niet Waar het aan lag was voor iedereen in groot raadsel, de ploeg gaf vrijwel alle doelpunten erg makkelijk weg. De ploeg van Johan Pitstra kende alleen een goede fase in de eerste helft, daarin had het misschien wel meer moeten scoren. In de tweede helft leek de thuisploeg nog goed te beginnen, maar de eerste beste counter leverde al de 1-3 op. Daarna is LTC niet echt meer in de wedstrijd gekomen en kreeg het zelfs nog de 1-4 te incasseren, weer vanuit een omschakelmoment. Dat Rijan Stel nog iets terug mocht doen zorgde er voor dat de marge alleen maar twee werd.
De wedstrijd tegen CSVH zal duidelijk worden hoe sterk we mentaal zijn. LTC heeft het absoluut in zich om ook komend seizoen nog in de eerste klasse actief te kunnen zijn. Dan zullen we wel met zijn allen alles moeten geven en ook de hele wedstrijd scherp en alert moeten zijn.
LTC-CSVH begint komende zaterdag om 14:30
We rekenen nogmaals op jullie massale aanwezigheid.
Ingezonden door David Helder.