Organisatoren voor LTC toernooien gezocht.

17 januari 2024

Ieder jaar sluiten we bij LTC het seizoen af met LTC toernooien. Dit jaar staan er 2 toernooien gepland.

Op 15 juni staat het JO13 toernooi gepland.

Op 22 juni staat het JO12 t/m JO7 toernooi gepland.

Voor deze toernooien zoeken wij mensen die de organisatie op zich willen nemen. Als organisator zorg je ervoor dat het hele toernooi soepel verloopt. Je regelt vrijwilligers die deze dag willen helpen, maakt een wedstrijdschema, regelt spelleiders etc…

Lijkt je het leuk om dit op te pakken, eventueel in groepsverband? Neem dan contact op met Lennert Korthuis (06-13457235).

Indien wij geen vrijwilligers kunnen vinden die het toernooi willen organiseren, moeten wij beide toernooi helaas annuleren. Geïnteresseerden kunnen zich melden tot 1 februari. Als er op 1 februari geen vrijwilligers zijn, annuleren wij de toernooien en informeren wij de aangemelde teams dat het toernooi niet door gaat zodat zij zich nog bij andere toernooien kunnen aanmelden.

Wij hopen dat mensen zich melden. Het zou enorm jammer zijn als het toernooi dit jaar niet zal plaatsvinden.