Scheidsrechters gezocht ISK voetbaltoernooi

20 maart 2018

Hallo leden van LTC,

We zullen ons eerst even voorstellen.

Wij zijn Patrick Bos en Kim Boer Rookhuizen, studenten op het Alfa College Sport en Bewegen te Assen. Dit jaar zijn wij gevraagd om het ISK voetbaltoernooi te organiseren voor Noord-Nederland.

Het idee hierachter is om een voetbaltoernooi te organiseren voor zo ongeveer 400 vluchtelingen van de ISK scholen in de leeftijd van 12-18 jaar. Deze dag word verdeeld in 3 verschillende poules, waaronder 2 poules voor de jongens en 1 poule voor de meiden. Voor dit mooie toernooi zijn wij op zoek naar scheidsrechters, die het leuk vinden om op donderdag 19 april 2018 van 10.00 uur tot 14.30 uur te komen fluiten. Tijdens het toernooi zullen wij het eten en drinken voor hen te verzorgen. Dit jaar vind het toernooi plaats op het sportcomplex Asser Boys, Lonerstraat 100-a, 9403TD Assen.

Als er scheidsrechters (vrijwilligers) zijn die dit willen doen dan horen wij dat graag. Opgeven als scheidsrechter kan tot uiterlijk 26 maart 2018. Mocht je interesse hebben, of als er vragen zijn kunnen jullie ons (organisatie ISK voetbaltoernooi) mailen of bellen. Hieronder onze contact gegevens.

E-mail: organisatie-isk@hotmail.com
Kim Tel: 06-45207245
Patrick Tel: 06-53572952

Met vriendelijke groeten,

Organisatie ISK voetbaltoernooi

Patrick Bos
Kim Boer Rookhuizen