Vacatures: trainers voor de jeugd!

23 juli 2018

In verband met het onverwachte vertrek van het Drenthe College hebben wij nog een fors aantal vacatures voor trainers voor komend seizoen.

Via deze weg wil ik dan ook iedereen oproepen om je aan te melden om training te geven. Onderstaande een overzicht van de team waar wij nog een trainer voor zoeken. We trainen met de jeugd bij voorkeur 2x per week. Mocht het je niet lukken 2x te trainen dan kan het ook 1x, eventueel zoeken we iemand anders voor de andere avond. Tevens is aanwezigheid op zaterdag uiteraard gewenst. Echter mocht dit niet lukken dan geldt dat dit ook afgestemd kan worden met de leider van het team. Als laatste zoeken wij nog mensen die op vrijdagmiddag willen helpen met de voetbalschool.

Heb je interesse of wil je meer informatie dan kun je contact opnemen met Rick Mast. Rick is te bereiken op het nummer 06-26280667. Mailen kan naar jeugdzaken@vvltc.nl

Er lopen nog gesprekken met een aantal trainers, hopelijk kunnen we die z.s.m. plaatsen bij een team.

———————————————————————————————————————————————————-

Vacatures trainers:

JO8-3

JO9-3

JO10-3 en JO10-4

JO11-2, JO11-3 en JO11-4

JO13-3

MO15 en JO15-2

JO17-2 en JO17-3