Veld 4 op de schop

2 april 2024

In opdracht van de gemeente Assen zal aannemer Antea vanaf donderdag 4 april beginnen met het verwijderen van de oude kunstgrasmat van veld 4. Dat betekent dat LTC dit kunstgrasveld de komende weken niet kan gebruiken voor trainingen en wedstrijden. De hele operatie zal een aantal weken in beslag nemen.

De aannemer is deze week al begonnen met de voorbereidingen voor de renovatie van Veld 4. En er zal op het grasveldje naast het clubgebouw een tijdelijk depot ingericht worden. Alhoewel er naar verhouding niet veel zwaar transport zal plaatsvinden, zal de bestrating toch met stalen rijplaten worden beschermd.

De komende weken wordt er daarom voor trainingen en wedstrijden naar de andere velden uitgeweken, maar daarna heeft Veld 4 ook weer een prachtig up to date kunstgrasmat waar we weer veel gebruik van kunnen maken.

Het bestuur.