Vrijwilligers accomodatie bedankt!!

19 september 2017

Zoals een ieder heeft kunnen constateren zijn de accommodatie medewerkers de afgelopen zomer druk geweest met het ophang systeem voor de reclameborden aan te passen, ¾ van het hoofdveld is nu volledig omgeven met het nieuwe/ aangepaste ophangsysteem voor de reclameborden.

Deze mensen hebben ook onder leiding van Robert van de Wiel het nieuwe kaart verkoophokje in elkaar gezet.

Ook is de bestrating aangepakt, de kuilen die er in zaten zijn nu verwijderd

Alle doelen [groot en kleine] zijn nagekeken en daar waar nodig was voorzien van nieuwe netten.

Moet nog even worden gemeld dat onze vertrouwde lijnen kalker Henderikus Veendorp is gestopt, hij is / gaat verhuizen naar Hoogeveen, ook namens het bestuur bedankt voor al die jaren [15?] de lijnen op de velden zijn aangebracht.

Zonder verdere namen te noemen namens LTC geweldig bedankt voor jullie inzet!!

Het bestuur van LTC