Woe 24 oktober: Trainingsdag onderbouw (JO8 t/m JO12 + MO11)

5 oktober 2018

Komende herfstvakantie organiseert LTC voor de onderbouw van LTC een trainingsdag. Dit zal gebeuren op woensdag 24 oktober. De ouders kunnen de kinderen om 9.00 afzetten bij LTC. Omstreeks 16.30 kunnen de kinderen weer worden opgehaald.

Elk kind heeft minimaal 2 schone kledingsetjes + douchespulletjes die dag nodig. Verder hoeft er niks meegenomen te worden. Eten en drinken wordt door LTC verzorgd. Er zijn aan deze dag ook geen kosten verbonden.

De precieze invulling van de dag zijn we nog mee bezig en zullen we later communiceren via de site.

Er is sprake van een maximum aantal deelnemers en vol is vol! 

Voor deze dag zoeken we nog ondersteuning qua trainers en hulp in de kantine. Aanmeldingen zien we ook graag via email tegemoet om van deze dag een succes te maken! 

Namens de jeugdcommissie,
Herman Timmer