Beste teamleiders,
Dit najaar organiseert LTC samen met Albert Heijn Hillenga een echte voetbalplaatjesactie, met onze eigen leden in de hoofdrol. Speciaal daarvoor gaan we van alle spelers foto’s maken.
De foto’s worden gemaakt tijdens de training in de weken van 24 en 31 augustus en op zaterdag 29 augustus en 5 september. De definitieve tijden per team maken we rond 17 augustus bekend, zodat jullie precies weten wanneer jullie team aan de beurt is.
Twee praktische punten voor jullie als leiders/trainers:
- Zorg dat de teamkleding vóór het fotomoment is opgehaald (https://vvltc.nl/aankondiging-ophalen-kleding/), zodat iedereen herkenbaar in tenue op de foto kan.
(kleding voor de zaalteams is aanwezig en kan tijdens fotomoment opgehaald worden). - Van spelers van wie we geen AVG-toestemming hebben ontvangen, maken we geen foto voor de actie.
Omdat we foto’s en gegevens van (jeugd)leden gebruiken, hebben we vooraf toestemming nodig onder de AVG. Willen jullie de onderstaande link delen met de spelers, ouders en verzorgers van je team? Via deze link kunnen zij eenvoudig toestemming geven voor het gebruik van de foto en gegevens voor de stickeractie: https://retrospect-avg.nl/consent/ltc
Alvast bedankt voor het ophalen van de kleding en het doorzetten van de link naar jullie team. Bij vragen horen we het graag.
Met sportieve groet,
vv LTC
