Wat een geweldig nieuws! Onze eigen Cem Gözel maakt de overstap naar de jeugdopleiding van SC Heerenveen!
Cem speelt sinds april 2021 bij LTC en begon ooit als kleine kabouter op ons sportpark. Inmiddels heeft hij alle selectieteams doorlopen tot en met JO11-1 en liet hij bijna iedere wedstrijd zien waarom iedereen zo graag naar hem kijkt. Met zijn acties, techniek, tweebenigheid en enorme drive wist hij regelmatig tegenstanders én soms zelfs trainers duizelig te spelen.
Maar misschien nog wel belangrijker: Cem is een echte harde werker. Altijd nieuwe dingen proberen, altijd beter willen worden en altijd met volle energie op het veld staan. Precies de mentaliteit waar wij als LTC trots op zijn.
Dat SC Heerenveen hem nu deze kans geeft, is dan ook meer dan verdiend. Voor Cem komt er een mooie droom uit en daar zijn wij als club ontzettend trots op!
Natuurlijk gaan zijn teamgenoten hem missen. Wie moet er nu straks al die acties maken op zaterdagmorgen? Gelukkig blijft LTC nog een beetje familie Gözel houden, want broertje Gabriel loopt hier ook nog rond. Dus Cem… we verwachten je natuurlijk nog vaak langs de lijn om hem flink aan te moedigen! 👏
Leuk feitje: het is alweer 11 jaar geleden dat een speler van LTC instroomde bij de jeugdopleiding van SC Heerenveen. Destijds was dat Manuel Saimima, en nu heeft hij eindelijk een opvolger gekregen! De afgelopen jaren maakten al meerdere LTC-spelers de stap naar FC Emmen en FC Groningen en nu weet ook SC Heerenveen onze jeugdopleiding weer te vinden.
Daar zijn we als club enorm trots op. Het laat zien dat talentvolle én gedreven spelers zich bij LTC uitstekend kunnen ontwikkelen.
Cem, namens heel LTC wensen we jou ontzettend veel plezier, succes en mooie avonturen bij SC Heerenveen! Blijf genieten, blijf hard werken en vooral: blijf jezelf! 💚🤍
Cem Gözel maakt prachtige stap naar jeugdopleiding SC Heerenveen
20 mei 2026