In memoriam Drago Brakocevic

28 augustus 2021
Entreehokje_Erik_DSC_5824.JPG

Velen bij LTC kenden hem als Drago. Zijn volledige naam luidde Dragutan Brakocevic. Drago overleed afgelopen vrijdag 27 augustus onverwacht in zijn thuisland Montenogro aan een hersenbloeding. Reanimatie mocht niet meer baten. Zondag 29 augustus zal Drago in zijn geboorteplaats Berane in Montenegro worden begraven.

Rond 1985 kwam Drago vanuit het voormalige Joegoslavië (Montenegro) naar Assen, waar zijn beide zoons Alex en Stefan werden geboren. Bij LTC leerden we Drago eerst als vader van Alex en Stefan kennen. Beide zoons brachten hun voetbaljeugd namelijk door bij LTC en Alex is na de jeugdafdeling bij LTC blijven voetballen. Zodoende leerden ook velen binnen LTC vader Drago kennen. Een echte familieman, een graag geziene gast, altijd vrolijk en in voor een praatje. Later kenden we Drago als supporter van het tweede en eerste elftal, waar zoon Alex respectievelijk als vaste kracht en een paar jaar regelmatig voor uitkwam. Evenzo was hij supporter van twee neefjes die de afgelopen jaren in de jeugd bij LTC kwamen voetballen. De laatste vijf jaren was Drago ook vaste vrijwilliger bij de ontvangstploeg bij de thuiswedstrijden van het 1e elftal. Hij zorgde samen met anderen voor de verkoop van de loten/programmaboekjes ten bate van de vereniging. En jazeker hij was daar erg goed in. Zeg maar de drijvende kracht bij de verkoop van de programma’s. Er schuilde in hem een rasverkoper, die velen kon enthousiasmeren tot het kopen van loten. Helaas trof hem middenin het eerste coronajaar, in augustus 2019, een hersenattaque en kwam hij in het ziekenhuis en een langdurig revalidatietraject terecht. En nu dan toch dit droevige nieuws van het plotselinge overlijden van Drago.

We wensen Alex en de verdere familie van Drago erg veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken.

Namens de ontvangstgroep 1e elftal, leden en bestuur van vv LTC.
Gerard van Dijk (secretaris)

Entreehokje_Erik_DSC_5824.JPG    Foto_Drago.jpg