In memoriam Egbert Loman

20 januari 2023

Maandag jl. bereikte ons het droevige bericht dat Egbert Loman is overleden. Zeer plotseling en veel te jong (56). Egbert was de kleinzoon van de eerste voorzitter en één der oprichters van LTC en het was dan ook vanzelfsprekend, dat hij van jongs af aan in de jeugd van LTC ging spelen op de velden aan wat toen nog de Kietvitspol heette, midden in Pittelo.

In 1984 debuteerde hij het het 1e elftal en zou daar een aantal jaren spelen alvorens hij koos voor het zondagvoetbal bij Asser Boys.

Uiteraard bleef hij LTC volgen en was dan ook bij belangrijke wedstrijden vaak te kijken. Nog onlangs was hij samen met vader Geert, ook al zo’n oer-LTC’er, aanwezig bij één van de laatste thuiswedstrijden in 2022.

Het overlijden zo kort na z’n moeder in de 2e helft van het vorige jaar heeft vanzelfsprekend een enorme impact op z’n vrouw Greta, z’n kinderen, z’n vader Geert en overige familie en vrienden en wij wensen hun dan ook alle sterkte om dit vreselijke verlies te verwerken.

Namens LTC,

Jan Rozema, oud voorzitter en trainer.