LTC 60 jaar Proficiat

8 mei 2014
logo

logo

Het zal u wellicht niet ontgaan zijn maar onze club LTC bestaat zaterdag 10 mei 60 jaar. LTC is ontstaan uit de buurtverenigingen Langedijk en Talmastraat, die eind jaren veertig besloten dat het misschien ook wel leuk zou zijn om te gaan voetballen. Aanvankelijk onder de paraplu van de speeltuinvereniging LTC, maar in 1954 officieel toegetreden tot de KNVB als een zelfstandige voetbalclub. En zie wat daaruit voort is gekomen. Een voetbalvereniging waar we trots op kunnen zijn. De 60 bewogen jaren hebben LTC gemaakt tot de vereniging die het nu is. Een sterke vereniging, diep geworteld in de Asser samenleving en met een eigen identiteit. Een club met een warm bed. Waarbinnen tegenwoordig meer dan 580 leden van jong tot oud volop plezier beleven aan het voetballen en aan het verenigingsleven. Maar LTC is meer dan een voetbalclub. Leden voelen zich thuis bij LTC. Vele vrijwilligers zorgen dag in dag uit dat het verenigingsleven ongestoord kan plaatsvinden. Een compliment is meer dan op zijn plaats voor al die mensen die zich in de afgelopen 60 jaar belangeloos hebben ingezet voor onze club. Ik wil namens het bestuur alle leden, oud-leden, adverteerders, sponsoren, donateurs en supporters hartelijk bedanken voor hun inzet en steun in de afgelopen 60 jaar. We kunnen vol vertrouwen aan de volgende 60 jaar beginnen. Wij zijn er klaar, u ook?

Rik Timmer (voorzitter)