Officiële opening kunstgrasveld LTC

17 februari 2022

Op woensdag 2 maart a.s. wordt het nieuwe kunstgrasveld op het sportcomplex van voetbalvereniging LTC uit Assen officieel in gebruik genomen.

We nodigen u van harte uit om daarbij aanwezig te zijn. Vanaf 16.30 uur bent u welkom op het sportcomplex van LTC. In het bijzijn van de voorzitter van LTC, wethouder Bob Bergsma, de uitvoerders, sponsoren, leden en andere belangstellenden openen enkele jeugdspelers van LTC het nieuwe kunstgrasveld om 16.45 uur.

In verband met de coronamaatregelen verzoeken we u om zich van te voren aan te melden. Dat kan via het mailadres secretaris@vvltc.nl. Graag zien we uw aanmelding vóór 26 februari a.s. tegemoet. Tijdens de opening zijn de coronamaatregelen die op dat moment gelden van kracht.

Graag tot ziens op woensdag 2 maart a.s.

Marco ter Harmsel,
Voorzitter a.i. LTC