Afgelopen zaterdag mocht Qalib Omer (11 jaar) onze Pupil van de Week zijn bij LTC 1 – Wildervank 1!
Helaas verloor LTC met 0-2, ondanks dat Qalib vooraf het goede voorbeeld gaf door oog in oog met de keeper wél te scoren! Onze mannen bleven tot het einde strijden, dus hopelijk valt het kwartje de volgende keer onze kant op.
Qalib genoot ondertussen volop van zijn middag. Van het patatje voor de wedstrijd tot de voetbal met handtekeningen die hij trots mee naar huis mocht nemen!
Een extra bedankje voor Qalib!
Normaal kiezen we onze Pupil van de Week uit de O10 t/m O12. Door omstandigheden moesten we dit keer op het laatste moment een vervanger zoeken. Gelukkig wilde Qalib inspringen!
Qalib is een O12-speler die dit seizoen al in O13-1 speelt. Een flinke uitdaging op het grote veld, maar eentje die hij samen met zijn teamgenoten uitstekend aangaat! Met maar liefst zes O12-spelers boekte het team onder andere een knappe 5-1 overwinning op ACV O13-1 en werd er nipt met 4-5 verloren van Achilles O13-1. Een mooi voorbeeld van lef, plezier en ontwikkeling!
Qalib, bedankt dat je ons zo lastminute wilde helpen!
Wie wordt onze volgende Pupil van de Week?
We zijn benieuwd wie onze supporters, trainers, leiders en andere betrokkenen nomineren! Ken jij een speler of speelster uit de O10 t/m O12 die iets bijzonders heeft gedaan, op of naast het veld?
Stuur je nominatie met een korte motivatie naar hoofdjeugdopleiding@vvltc.nl. Ouders mogen niet hun eigen kind nomineren.
PUPIL VAN DE WEEK | QALIB OMER
13 oktober 2026